Reklamace a vrácení zboží

PRAVIDLA PRO VRÁCENÍ OBJEDNÁVKY:
Záruka vrácení peněz do 30 dnů je naším způsobem, jak zajistit vaši plnou spokojenost s našimi produkty. Pokud nejste s výrobkem spokojeni, dejte nám vědět do 30 kalendářních dnů od obdržení objednávky a my vám vrátíme peníze v plné výši. Společnost si může od zákazníka vyžádat další informace v případě, že je zařízení nahlášeno jako vadné nebo nefunkční. Náklady na dopravu vráceného zboží hradí zákazníci.

Chcete-li zahájit vrácení zboží, můžete nás kontaktovat na adrese podpora@bennio.cz. Pokud bude vaše vrácení přijato, po obdržení položky vám vrátíme peníze. Zákazníci budou zodpovědní za úhradu nákladů na zpětné zaslání. Zboží zaslané zpět bez předchozí žádosti o vrácení nebude přijato.

Odmítnuté zásilky nebo zásilky vrácené na adresu nepotvrzenou naší společností nevracíme.
Na všechny zákazníky, kteří si objednají zboží z výprodeje (zboží za zvýhodněnou cenu), se vztahuje konečný prodej (bez možnosti vrácení). Pokud máte problém s objednávkou nebo výrobkem, napište nám prosím na podpora@bennio.cz.
U některých položek označených v popisu výrobku "VÝPRODEJ", není možné vrátit peníze, získat kredit v obchodě nebo je vyměnit. To se týká všech položek v našich sekcích "Výprodej".
ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY:
Zákazník má možnost zrušit svou objednávku 24 hodin od jejího zadání před odesláním objednávky a získat zpět plnou částku bez jakýchkoli otázek. Zrušení objednávky v této lhůtě proveďte e-mailem na adresu podpora@bennio.cz.

Všechny žádosti o zrušení objednávky by měly být zaslány e-mailem na následující adresu: podpora@bennio.cz.

POŠKOZENÍ A PROBLÉMY
Po obdržení objednávky ji prosím zkontrolujte a neprodleně nás kontaktujte, pokud je zboží vadné, poškozené nebo pokud jste obdrželi špatné zboží, abychom mohli problém vyhodnotit a napravit.
DOBA VYŘÍZENÍ VRÁCENÍ PENĚZ:

Jakmile zařízení odešlete zpět, zašlete nám prosím e-mail s uvedením čísla zásilky. Toto sledovací číslo budeme potřebovat, abychom mohli zkontrolovat, zda bylo zařízení vráceno.
Vrácení peněz byste měli očekávat do čtyř týdnů od předání zásilky přepravci pro vrácení zboží, v mnoha případech však obdržíte peníze rychleji. Do této doby se započítává doba přepravy, během níž obdržíme vaše vrácené zboží od odesílatele (5 až 10 pracovních dnů), doba, kterou nám zabere zpracování vašeho vráceného zboží po jeho obdržení (3 až 5 dnů), a doba, kterou potřebuje vaše banka ke zpracování naší žádosti o vrácení peněz (5 až 10 pracovních dnů).
Pokud potřebujete zboží vrátit, pošlete nám e-mail na adresu hello@sasillia.cz s číslem vaší objednávky a podrobnostmi o výrobku, který chcete vrátit. Rychle vám odpovíme a poskytneme pokyny, jak vrátit položky z vaší objednávky.
Pokud potřebujete vrátit položku, zašlete nám e-mail na adresu hello@sasillia.cz s číslem vaší objednávky a podrobnostmi o výrobku, který chcete vrátit. Rychle vám odpovíme a poskytneme pokyny, jak vrátit položky z vaší objednávky.