Obchodní podmínky

Vítejte na stránkách bennio.cz. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s níže uvedenými smluvními podmínkami.

Veškeré prodeje/akce:

Na všechny zákazníky, kteří si objednají zboží z výprodeje, se vztahuje konečný prodej (bez možnosti vrácení). Pokud máte problém s objednávkou nebo produktem, napište nám prosím na podpora@bennio.cz.

Odkazy v těchto podmínkách na "my", "nás" a "Bennio" se vztahují na Bennio.cz.

1. Nakupování online

1.1 Před vstupem na naše webové stránky nebo jejich používáním si prosím pečlivě přečtěte tyto Podmínky. Přístupem na jakoukoli část stránek nebo jejich používáním vyjadřujete souhlas s těmito Podmínkami služby. Pokud nesouhlasíte se všemi podmínkami této smlouvy, nesmíte na webové stránky přistupovat ani využívat žádné služby. Pokud jsou tyto Podmínky poskytování služeb považovány za nabídku, je jejich přijetí výslovně omezeno na tyto Podmínky poskytování služeb.

Na jakékoli nové funkce nebo nástroje, které budou přidány do stávajícího obchodu, se rovněž vztahují podmínky služby. Aktuální verzi Podmínek služby si můžete kdykoli prohlédnout na této stránce. Vyhrazujeme si právo aktualizovat, změnit nebo nahradit jakoukoli část těchto Podmínek služby zveřejněním aktualizací a/nebo změn na našich webových stránkách. Je vaší povinností pravidelně kontrolovat tuto stránku, zda nedošlo ke změnám. Vaše další používání webových stránek nebo přístup na ně po zveřejnění jakýchkoli změn znamená, že s těmito změnami souhlasíte.

Dbáme na to, aby všechny ceny, obrázky a popisy produktů, které se na webových stránkách objevují, byly správné. Vynaložili jsme veškeré úsilí, abychom co nejpřesněji zobrazili vzhled, barvy, textury nebo povrchové úpravy našich výrobků, které se objevují na webových stránkách. To, co vidíte, závisí na vašem monitoru a počítačovém vybavení, nemůžeme proto zaručit, že obrázky výrobků jsou přesným zobrazením skutečného zboží. Pokud nejste s nákupem spokojeni, přečtěte si prosím naše zásady pro vrácení zboží.

1.2 Neneseme odpovědnost, pokud z jakéhokoli důvodu nebudou webové stránky Bennio kdykoli nebo po jakoukoli dobu dostupné. Čas od času můžeme omezit přístup k některým částem nebo celým webovým stránkám Bennio.

2. Zpracování

Objednávky většinou NEodesíláme tentýž den. Zpracování objednávky trvá 1-3 pracovní dny bez ohledu na zvolenou možnost dopravy. Zásilky odesíláme od pondělí do pátku, s výjimkou víkendů a svátků. Pokud jste objednávku zadali v pondělí, měla by být odeslána v úterý nebo ve středu. Po odeslání objednávky obdržíte sledovací číslo.

2.1 Všechny objednávky, které zadáte na těchto webových stránkách, podléhají přijetí v souladu s těmito obchodními podmínkami. Každý, kdo si zakoupí naše výrobky, je NESMÍ jít dále prodávat na amazon, eBay apod.

2.2 Nepřijetí vaší objednávky může být způsobeno jedním nebo více z následujících nevyčerpávajících důvodů:

Objednaný produkt není skladem;

Naše neschopnost získat autorizaci vaší platby;

Zjistili jsme chybu v ceně nebo v popisu produktu;

došlo k selhání systému nebo nákupu.

2.3 Po zadání objednávky na našich webových stránkách vám zašleme e-mail s podrobnými informacemi o objednaném produktu a použitém způsobu platby.

3. Sledování vaší objednávky

3.1 Jakmile bude vaše platba uhrazena, zpracujeme vaši objednávku. Jakmile bude vaše objednávka odeslána, obdržíte potvrzovací e-mail s názvem kurýra a odkazem na číslo pro sledování zásilky. Zobrazení informací o sledování může trvat 1 - 2 dny. Někdy se informace o sledování neaktualizují, ale přesto svou objednávku obdržíte. Pokud se vyskytne problém s doručením balíčku, kontaktujte prosím přímo kurýra.

3.2 Všechny naše zásilky zahrnují sledování s potvrzením o doručení. Pokud informace o sledování potvrzují, že zásilka byla doručena na vaši adresu, ale vy jste svou objednávku neobdrželi, kontaktujte prosím kurýry na výše uvedených číslech, aby tento problém prošetřili. Nemůžeme nést odpovědnost za zásilky, u nichž informace o sledování uvádí, že zásilka byla doručena na adresu vaší objednávky.

3.3 Je odpovědností kupujícího, aby se ujistil, že správně zadal dodací adresu. Děláme vše pro to, abychom urychlili dobu zpracování a odeslání, proto je zde velmi malá časová mezera pro zrušení/změnu objednávky nebo změnu adresy objednávky. Pokud se rozhodnete objednávku zrušit nebo změnit dodací adresu, napište nám prosím na adresu podpora@bennio.cz ihned po odeslání objednávky. Uděláme vše, co bude v našich silách, abychom změnu provedli, nemůžeme však zaručit, že se nám to podaří, protože existují různé časové lhůty, ve kterých tak můžeme učinit.

4. Zrušení objednávky

4.1 Pokud si z jakéhokoli důvodu přejete zrušit jakoukoli objednávku, kterou jste zadali před jejím doručením a která ještě nebyla odeslána, můžete objednávku zrušit tak, že kontaktujete tým zákaznického servisu společnosti Sasillia online na adrese podpora@bennio.cz.

4.2 Vzhledem k tomu, že naší zásadou je snaha o okamžité vyřízení objednávky, nemusí být vždy možné zabránit jejímu odeslání.

5. Pravidla pro vracení zboží

Přečtěte si prosím naše zásady pro vracení zboží.

6. Způsoby platby

6.1 Platby za objednávky přijímáme pouze v amerických dolarech, eurech nebo českých korunách.

6.2 Přijímáme platby prostřednictvím platebních karet MasterCard, Visa, Visa Debit a Paypal.

6.3 Přijímáme veškerá přiměřená opatření, aby údaje o vašem nákupu a platbě byly bezpečné, ale pokud nedojde z naší strany k nedbalosti, neneseme odpovědnost za jakoukoli ztrátu, kterou můžete utrpět, pokud třetí strana získá neoprávněný přístup k jakýmkoli údajům, které poskytnete při přístupu na webové stránky Sasillia nebo při objednávce z nich. Naše stránky používají standardní technologii SSL (Secure Sockets Layer), která zajišťuje šifrování osobních údajů, jako je vaše jméno, adresa a údaje o kreditní kartě.

6.4 Zakoupením některého z našich produktů nás výslovně opravňujete k tomu, abychom čas od času předávali informace (včetně jakýchkoli aktualizovaných informací) nebo získávali informace o vás od třetích stran, mimo jiné včetně čísla vaší debetní nebo kreditní karty nebo kreditních zpráv, k ověření vaší totožnosti, k ověření vaší kreditní karty, k získání počáteční autorizace kreditní karty a k autorizaci jednotlivých nákupních transakcí.

7. Cenová politika

7.1 Ačkoli se snažíme zajistit, aby všechny naše ceny uvedené na našich webových stránkách byly přesné, někdy může dojít k chybám. Pokud zjistíme chybu v ceně vámi objednaného zboží, budeme vás co nejdříve kontaktovat. Budete mít možnost znovu potvrdit objednávku za správnou cenu nebo ji zrušit. Pokud vás nebudeme moci kontaktovat, budeme vaši objednávku týkající se položky s nesprávnou cenou považovat za zrušenou.

8. Dostupnost produktu

8.1 Jakmile je zboží vyprodáno, bude při nejbližší příležitosti staženo z webových stránek a nemusí být znovu k dispozici. Ceny produktů se mohou čas od času měnit. Zboží je dostupné v závislosti na jeho dostupnosti. Vzhledem k tomu, že mezi okamžikem zadání objednávky a okamžikem jejího přijetí dochází k prodlevě, může se stav zásob týkajících se konkrétních položek změnit. Pokud se vámi objednaná položka vyprodá před přijetím objednávky, budeme vás o tom co nejdříve informovat a za vyprodané položky vám nebudou účtovány žádné poplatky.

8.2 Dostupnost všech položek závisí na jejich dostupnosti.

9. Zakázaný obsah/činnost

9.1 Pečlivě vybírejte informace, které zveřejňujete na webových stránkách společnosti Sasillia a které poskytujete ostatním uživatelům. Nesmíte webové stránky společnosti Sasillia zneužívat. Nebudete: posílat ani jinak zveřejňovat neautorizovaná komerční sdělení uživatelům (např. spam); nahrávat viry, trojské koně, červy, logické bomby nebo jiný škodlivý kód; poškozovat data; obtěžovat ostatní uživatele; zveřejňovat obsah, který je nenávistný, výhružný, pornografický nebo který obsahuje nahotu nebo grafické či bezdůvodné násilí; používat webové stránky Sasillia k čemukoli nezákonnému, zavádějícímu, zlomyslnému nebo diskriminačnímu; usnadňovat nebo podporovat jakékoli porušování těchto smluvních podmínek.

9.2 Vyhrazujeme si právo dle vlastního uvážení odmítnout, upravit nebo odmítnout zveřejnění jakéhokoli obsahu a odstranit jakýkoli obsah z webových stránek Bennio, ať už je obsah výslovně zakázán těmito Smluvními podmínkami, nebo ne, nebo omezit, pozastavit nebo ukončit váš přístup k celým službám nebo jejich části kdykoli, z jakéhokoli důvodu nebo bez něj, s předchozím oznámením nebo bez něj a bez odpovědnosti.

9.3 Mějte prosím na paměti tato Pravidla online:

Bennio vám doporučuje, abyste o sobě ani o nikom jiném nesdělovali žádné osobní údaje, které by umožnily vaši identifikaci, mimo jiné včetně: telefonního čísla, adresy bydliště, adresy podnikání, doručovací adresy nebo e-mailové adresy.

Společnost Bennio si vyhrazuje právo zrušit uživatelské účty, pokud se domníváme, že uživatel používá proxy adresy internetového protokolu (IP) jako metodu skrytého používání více účtů nebo jakýmkoli způsobem narušuje některé z našich služeb. Pokud používáte více přihlašovacích údajů za účelem narušení komunity, můžeme proti vám podniknout kroky a vaše účty zrušit.

Odesláním jakéhokoli materiálu nám automaticky udělujete společnosti Sasillia bezúplatné, trvalé, výhradní právo a licenci na používání, úpravu, editaci, adaptaci, publikování, opakované použití, překlad, distribuci, předvádění a zobrazování takového materiálu jako celku nebo jeho části po celém světě a/nebo na jeho začlenění do jiných děl v jakékoli formě, médiu nebo technologii, které jsou nyní známé nebo později vyvinuté.

Berete na vědomí, že nejsme povinni zveřejnit jakýkoli vámi zaslaný materiál.

Odesláním jakéhokoli materiálu nám souhlasíte s tím, že budete webové stránky Bennio používat v souladu s těmito pravidly a podmínkami webových stránek.

Pokud tato Pravidla nedodržíte, může vám být zaslán e-mail, který vás bude informovat o tom, proč byl váš příspěvek odmítnut nebo upraven. Tento e-mail bude rovněž obsahovat upozornění, že pokračování v porušování pravidel může vést k zásahu proti vašemu účtu nebo účtům. Opatření mohou zahrnovat kontrolu vámi zveřejněného obsahu před jeho zveřejněním na webu nebo dočasné či trvalé pozastavení vaší možnosti účastnit se jakýchkoli nebo všech aktivit na webu Bennio.

Společnost Bennio si vyhrazuje právo kdykoli a z jakéhokoli důvodu upravit nebo smazat jakýkoli příspěvek nebo přijmout opatření proti jakémukoli uživatelskému účtu.

Pokud nechcete společnosti Sasillia udělit výše uvedené oprávnění za těchto podmínek, neposílejte ani nesdílejte své informace.

10. Odpovědnost a odškodnění

10.1 Společnost Bennio nenese odpovědnost za jakékoli přímé, zvláštní, náhodné, nepřímé nebo následné škody, včetně ušlého zisku nebo ztráty příležitostí, které vzniknou v důsledku používání nebo nemožnosti používání materiálů na těchto webových stránkách nebo výkonu produktu zakoupeného prostřednictvím těchto webových stránek nebo chování ostatních uživatelů těchto webových stránek, a to ani v případě, že společnost Bennio byla na možnost vzniku takových škod upozorněna.

Bennio.cz neposkytuje žádná prohlášení o jakýchkoli jiných webových stránkách, které můžete navštívit prostřednictvím těchto stránek nebo které mohou odkazovat na tyto stránky. Pokud navštívíte jinou než sasillia.cz webovou stránku, berte prosím na vědomí, že je na sasillia.cz nezávislá a že sasillia.cz nemá žádnou kontrolu nad obsahem této webové stránky. Odkaz na webovou stránku sasillia.cz navíc neznamená, že sasillia.cz schvaluje nebo přijímá jakoukoli odpovědnost za obsah nebo používání takové webové stránky.

10.2 Webové stránky bennio.cz mohou obsahovat také odkazy na jiné webové stránky, které nejsou provozovány společností bennio. Když aktivujete některý z nich, opustíte webové stránky společnosti Bennio a my nemáme žádnou kontrolu nad materiály na webových stránkách, které nejsou pod naší kontrolou, a nepřijímáme za ně žádnou odpovědnost.

10.3 Souhlasíte s tím, že nás a naše zástupce, vedoucí pracovníky, ředitele a zaměstnance okamžitě na požádání odškodníte za veškeré nároky, odpovědnost, škody, náklady a výdaje, včetně právních poplatků, které vzniknou v důsledku jakéhokoli porušení těchto smluvních podmínek z vaší strany.

10.4 Můžeme okamžitě ukončit vaše používání webových stránek, pokud se domníváme, že jste porušili tyto Podmínky.

11. Připomínky a stížnosti

V případě jakýchkoli připomínek nebo stížností nás prosím kontaktujte na adrese: podpora@bennio.cz.

Vždy se budeme snažit vyřešit jakýkoli spor co nejrychleji.

12. Soudní příslušnost

Tyto webové stránky jsou kontrolovány a provozovány v České republice. Veškeré podmínky týkající se používání těchto webových stránek se řídí právem České republiky a veškeré spory týkající se používání těchto webových stránek budou rozhodovány výhradně soudy České republiky.

13. Obecné informace

13.1 Tyto podmínky můžeme kdykoli změnit. Pokud by některá z těchto Podmínek byla neplatná nebo nevymahatelná, zbývající část těchto Podmínek zůstává v plné platnosti a účinnosti.

13.2 Nebudeme vám odpovídat za jakékoli zpoždění nebo nedodržení našich povinností podle těchto Podmínek, pokud toto zpoždění nebo nedodržení vznikne z příčiny, kterou nemůžeme ovlivnit.

13.3 Pokud porušíte tyto Smluvní podmínky a my nepodnikneme žádné kroky, budeme stále oprávněni využít našich práv a prostředků nápravy v jiných situacích, kdy jste porušili tyto Smluvní podmínky.

13.4 Společnost Bennio si vyhrazuje právo kdykoli a bez předchozího upozornění změnit, odstranit nebo upravit Služby a/nebo kteroukoli stránku těchto Webových stránek.

14. Úplná dohoda

Tyto Podmínky představují úplnou dohodu stran a nahrazují všechny předchozí a současné dohody mezi vámi a společností Sasillia. Jakékoli zřeknutí se jakéhokoli ustanovení Smluvních podmínek bude účinné pouze v případě, že bude mít písemnou formu a bude podepsáno ředitelem společnosti Bennio.

15. Oprávnění k zasílání SMS

Zadáním svého telefonního čísla na těchto webových stránkách souhlasíte se zasíláním reklamních textových zpráv (SMS) a zpráv MMS od naší společnosti. Odhlášení můžete kdykoli provést podle výzvy ve zprávě.

16. Oprávnění k telefonním hovorům

Odesláním svého telefonního čísla na těchto webových stránkách souhlasíte s přijímáním zpětných hovorů z opuštěného košíku a hovorů pro potvrzení objednávky od našeho týmu prodeje a podpory. Odhlásit se můžete zasláním e-mailu na adresu podpora@bennio.cz s předmětem "NEVOLAT MI".

17. Naše údaje

Bennio CZ

E-mail: podpora@bennio.cz